قیمت انواع حفاظ پنجره

بدلیل نوسانات قیمت ارزانواع حفاظ پنجره هم دستخوش این نوسانات میباشد
انواع مختلف حفاظ پنجره اعم از ثابت متحرک ساده فرفورژه ویا کلاسیک قیمت های گوناگون دارد که در این تاریخ حفاظهای پنجره ساده که با قوطی ساخته میشود حدودا از متر مربعی ۱۸۰ الی ۲۰۰ میباشد
حفاظ پنجرهای کلاسیک ۲۰۰الی۲۵۰ هر متر مربع و حفاظ پنجرهای فرفورژه از ۲۸۰ الی۴۰۰ هزار تومان در هر متر مربع میباشد
این قیمت ها شامل حمل رنگ نصب میباشد

اندازه حفاظ پنجره

حفاظ پنجره دو جداره یا حفاظ پنجره آهنی ساده تفاوتی ندارد هر کدام از این حفاظ ها به صورت جداگانه اندازه گیری می شوند. میزان مواد مصرفی در ساخت حفاظ پنجره ارتباط با طول و عرض پنجره دارد. حفاظ آهنی به صورت متری قیمت گذاری می شود بنابر این لازم است تا ابتدا اندازه چارچوب پنجره به دقت محاسبه شود. برای اینکه قیمت حفاظ پنجره مشخص شود تعیین مقدار متریال ساخت و وزن آهن مصرفی به کیلوگرم الزامی است. طبیعی است که قیمت حفاظ یک پنجره کوچک بسیار کمتر از هزینه طراحی، ساحت و نصب حفاظ پنجره دو جداره پذیرایی است. معمولا پنجره های پذیرایی بزرگترین پنجره ها در ساختمان هستند.

هزینه حمل و نقل

در سفارش های آهنگری همیشه سازه در کارگاه طراحی و ساخته می شود و سپس به محل ارسال می شود. نصب حفاظ پنجره مدرن در محل بدون تخریب است و مزاحمتی برای ساکنین به وجود نمی آورد. اما از لحاظ قیمت حفاظ پنجره باید در نظر داشته باشید که هزینه حمل سازه از کارگاه به محل نصب هم وجود دارد. در اغلب موارد این هزینه به عهده مشتری است بناربراین از قبل در این مورد سوال کنید. البته یک راه ساده برای کاهش هزینه حمل و نقل وجود دارد و آن این است که حفاظ آهنی را برای همه پنجره ها یکجا سفارش دهید. سفارش های تکی حفاظ اصلا به صرفه نیست ولی در سفارش های کلی هزینه حمل و نقل بین چندین حفاظ سرشکن می شود.

این لیست قیمت ها در تاریخ مهر ماه 1398 درج شده است براب لیست تاریخ های روز با ما تماس بگیرید.

  • 02166315978 – 02166318950
  • 09124344208 – 09128160873